Zastřešení bazénů

Katalog zastřešení bazénů nabízí prodej, výroba krytů, zastřešení k bazénu. Nejvhodnějším doplňkem všech bazénů je bazénové zastřešení, které udržuje teplotu vody a tím prodlouží koupací sezónu. Další předností zastřešeného bazénu je snížení odparu vody a zabránění padání nečistot. Zastřešení bazénu zabezpečí bazén proti vniknutí, ochrání před nechtěným pádem osob, nebo zvířat.

Prodej, výroba bazénové zastřešení bazénů atypické

Katalog zastřešení bazénů nabízí výroba, prodej zastřešení různých tvarů a velikostí. V případě, že váš bazén má nepravidelné rozměry, nebo prostor v okolí bazénu nedovoluje instalaci běžně dostupných zastřešeních, tak jsem schopni vám vyrobit zastřešení bazénu atypické, které dokáže zastřešit váš atypický bazén. Provoz každého bazénu vyžaduje nemalé finanční náklady, které každé zastřešení bazénů výrazně snižuje. Výroba zastřešeních atypických se provádí přesně podle požadavku zákazníka. Bazénový kryt atypický umožní zastřešit všechny atypické tvary k plné spokojenosti zákazníka. Cenovou kalkulaci k zastřešením atypickým vám na požádání vypracujeme zdarma. Je nutné počítat s tím, že výroba atypických zastřešeních je cenově nákladnější.

Bazénové zastřešení k bazénu nepodchozí, podchozí, obloukové

Nepodchozí kryt bazénů je vhodný do omezeného prostoru. Zastřešeních nepodchozích je možné využívat pouze jako kryt. Mezi cenově nejdostupnější zastřešení na trhu patří bazénové zastřešení bazénů nepodchozí. Podchozí kryt bazénu vyžaduje pro instalaci více volného prostoru. Pod zastřešením podchozím je dostatek volného prostoru pro pohyb osob a relaxaci. Typ bazénové zastřešení bazénů podchozí patří mezi finančně náročnější způsoby, jak je možné zastřešit bazén. Různé tvary a rozměty zastřešeních podchozích dokáží uspokojit i náročné uživatele. Bazénové obloukové zastřešení bazénů, je bazénový kryt, které má příznivou pořizovací cenu a pro zimní období má výborné konstrukční vlastnosti. Obloukový kryt je velmi žádaný především do podhorských oblastí. Pro svoji eleganci, oblíbenost a příznivé pořizovací ceně se ke způsobu obloukem zastřešeného bazénu přiklání stále více spokojených uživatelů. Pro více podrobné informace o obloukových zastřešeních nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Vyroba-zastreseni-bazenu

Bazénové zastřešení bazénů posuvné vysoké, nízké

Pro svoje praktické využití je bazénové zastřešení bazénů nízké, vysoké, nebo posuvné velmi oblíbené a stává se běžným doplňkem každého domácího bazénu. Usnadnit péči a prodloužit koupací sezónu je přáním každého zákazníka. Pohodlný pohyb pod zastřešením vám nabízí vysoké zastřešení bazénů, které ocení lidé vyšších postav. Konstrukce vysokého zastřešeného bazénu je vyrobena ze zesílených eloxovaných profilů. Vysokým zastřešením je možné uspokojit nároky i velmi náročných zákazníků. Neomezený prostor pod zastřešením nabídne dostatek volného prostoru pro sportovní, nebo relaxační využití. V případě malého prostoru je vhodné využít spíše nízkých zastřešeních k bazénu, které nenaruší celkový estetický vzhled vaší zahrady. V nízkém zastřešením je možné instalovat boční posuvné dveře pro pohodlný vstup a výstup. Instalací bazénových zastřešeních nízkých nenarušíme architektonický vzhled vaší zahrady. Kryt bazénu nízký je ideální řešení za přijatelnou cenu. Nenáročné na volný prostor je typ zastřešeních, které navazuje na obvodovou stěnu domu. Tento model zastřešeních je trvalou součástí vašeho domu a je možné ho vyrobit v různé výšce, šířce a délce. Snadnou manipulaci vám umožní posuvné zastřešení bazénů, které můžete v případě potřeby libovolně odsunout. Zastřešení posuvné využívá pro posun eloxované kolejnice. Všechny kryty posuvné je možné vybavit odstupňovaným, průběžným kolejištěm, které je po obou stranách v povrchové úpravě elox. Pro nabídku na výrobu posuvných zastřešeních k bazénu nás kontaktujte. Můžeme vám nabídnout prodej, výroba zastřešení bazénů obloukové, podchozí, nepodchozí, nebo atypické. Můžete využít naši nabídku a nechat si zdarma vypracovat cenovou kalkulaci na různé tvary, typy bazénového zastřešení například zastřešení k bazénu posuvné, nízké, vysoké, které vám usnadní údržbu bazénů.

Zastreseni-bazenu

Nabídka zastřešeních k bazénu

Naše nabídka různých krytů, zastřešeních k bazénu vám umožní využívání bazénů i v brzkých ranních hodinách, nebo za nepříznivého letního počasí. Krytý bazén nabízí příjemnější teplotu vody pod zastřešením, kterou je schopen udržet i při poklesu vnější teploty v noci. Nevýhodou nezastřešeného bazénu je, že do bazénů padají nečistoty, prach, listí a další nežádoucí prvky. Než začnete bazén používat, je třeba všechny nepříjemnosti odstranit. To mnohdy nemusí být jednoduché a často nám tato činnost zabere mnoho času navíc. Nabídka různých typů a modelů jednotlivých zastřešeních k bazénu představuje výbornou ochranu proti nečistotám a samozřejmě je tak proti jakýmkoli vnějším vlivům chráněn i bazén samotný. V případě, že je bazén ohříván elektrickou energií, výrazně se snižují náklady na jeho ohřev. Mezi hlavní výhody zastřešeného bazénu patří naprosté soukromí při koupání, prodloužení životnosti bazénu a celé koupací sezony. Další výhodou je menší odpar vody a snížení používání bazénové chemie. Další předností každého zastřešeného bazénu je ochrana dětí a domácích zvířat před nechtěným pádem. V případě, že se rozhodnete pro pořízení bazénového krytu, máte na výběr z mnoha typů, tvarů a velikostí. Základní rozdělení zastřešeních podle typů je na nízká, podchozí, kruhová, nebo atypická. Pokud se rozhodnete svůj bazén zastřešit, můžete se na nás kdykoliv obrátit a využít naši širokou nabídku různých zastřešeních k bazénům. Investicí do zastřešeních prodloužíte koupání sobě, ale i vašim dětem.

Prodej-zastreseni-bazenu

Kontaktní informace

Výroba, prodej atypické zastřešení bazénu

Tato výroba zastřešeních se realizuje v případech, kdy není možné jiným způsobem zastřešit požadovaný prostor, protože se jedná o atypický rozměr, velikost, nebo tvar plochy, kterou není možné zastřešit běžným způsobem. Více informací je publikováno na stránce o zastřešením atypickém.

Zastreseni-bazenu-atypicke

Prodej, výroba obloukové zastřešení bazénů

Pod krytem, zastřešením této konstrukce tvaru oblouk se budete cítit velmi bezpečně, protože se nejčastěji montuje především do podhorských oblastí kvůli vysoké odolnosti zátěže v zimním období. Tvar konstrukce oblouk dokáže nejlépe absorbovat, rozložit velkou zátěž. Další zajimavosti o tomto modelu je napsáno v našem článku o zastřešeních obloukových.

Zastreseni-bazenu-obloukove

Prodej, výroba podchozí zastřešení bazénů

Jste velké, vysoké postavy a nechcete se pod zastřešením zbytečně hrbit, nebo ohýbat? Máme pro vás řešení. Vysoká podchozí výška těchto krytů umožní pohodlný pohyb všech osob pod tímto zastřešením, bez nutnosti různého ohýbání a pocitu omezeného volného prostoru. Pro více technických informací klikněte na odkaz výhody našich zastřešeních podchozích.

Zastreseni-bazenu-podchozi

Nepodchozí zastřešení bazénů, výroba, prodej

Máte velmi omezené finanční prostředky a nechcete mít na zahradě vašeho domu zbytečně velký kryt bazénu, který by zbytečně narušil estetický vzhled vaší zahrady? Pořízením krytu nepodchozím, který je nízký a levný vyřešíte oba problémy za přijatelnou pořizovací cenu. Další důležité informace najdete na stránce o zastřešením nepodchozím.

Zastreseni-bazenu-nepodchozi