Vířivky, vířivé vany

Katalog vířivé vany, vířivky nabízí široký výběr výrobků vířivek a vířivých van. Vířivá vana se vyrábí v různých tvarech, velikostech a barevném rozlišení. Při výrobě vířivých van je kladen hlavní důraz na maximální pohodlnost a tím se vířivá vana, vířivka zařadila k základnímu vybavení každého domu. Vířivá vana, vířivka nabízí relaxaci, luxusní vybavení, které uspokojí velmi náročné uživatele.

Virive-vany-prodej

Vířivé vany, vířivky prodej, výroba

Výroba, prodej vířivé vany, vířivky obsahuje nabídku různých typů vířivek, které jsou rozděleny na interiérové a venkovní vany. Náš katalog vířivé vany nabízí prodej, výroba vířivky interiérové, nebo vířivky venkovní pro váš dům i zahradu. Vířivé vany venkovní, neboli vířivky nemusí být součástí pouze našich interiérů, ale mohou být také umístěny na terase, nebo zahradě našeho domu. Venkovní vířivé vany obsahují hydromasážní systém a kombinované masážní trysky. Součástí výroby vířivé vany je termostat na ohřev vody. Náš prodej vířivé vany venkovní vám umožňuje vybrat vhodný typ vířivky, nebo van právě pro vás. Vířivé vany, vířivky interiérové se vyrábí v různé povrchové úpravě, barevném provedení, tvaru a rozměru. Interiérové vířivé vany jsou svým tvarem přizpůsobeny pro maximální pohodlí. Výroba vířivé vany interiérové je zaměřena nejen na vysokou kvalitu, ale i dlouhou životnost vířivých van. Vířivé vany s thermokrytem umožňují využití vany od jara do podzimu. S thermokrytem vířivé vany výrazně ušetří náklady na ohřev vody. Při zájmu o celoroční využívání van, je možné vířivou vanu vybavit zastřešením, které umožní její používání po celý rok. Oblíbená vířivá vana s thermokrytem vám nabízí plné využití všech relaxačních účinků od jara až do podzimu.

Virive-vany-1

Masážní vířivá vana, vířivka

Masážní vířivé vana, vířivka začala patřit k základnímu vybavení našich domácností, kde si zcela oprávněně získala svoje místo, které bylo dříve výsadou jen luxusních hotelů a apartmánů. Velkou předností jsou nejen jejich léčebné účinky na lidský organismus. Optimálně nastavená teplota vody s pomocí masážních trysek odplavuje stres, uvolňuje napětí ve svalech, dochází ke zvýšení krevního oběhu, k urychlení látkové výměny, k okysličení krevních buněk. Urychluje uzdravení menších vnitřních zranění, pooperačních stavů a jsou často zařazeny do rehabilitačních programů. Díky jedinečné hydromasáži se tělo maximálně uvolní. Největší oblibě se těší interiérová a venkovní vířivá vana, ve kterých můžeme společně strávit čas se svými blízkými a přáteli a oprostit se od starostí. Nabídka vířivých van od našich i zahraničních výrobců je široká. Základem každé venkovní vířivky je kvalitní více vrstvá akrylátová vana. V ní je zabudován hydromasážní systém, inteligentní systém ohřevu vody a kombinované masážní trysky. Samozřejmostí je osvětlení vířivky, ozónová dezinfekce vody ve vaně a cirkulační filtrační systém. Maximální pohodlí zajistí programovatelný kontrolní panel s rádiem s cd vstupem, nebo horní thermo kryt umožňující příjemné využití van v chladnějších měsících. Z velké nabídky vířivých van si vybere opravdu každý. Nevíte jaká vířivá vana, vířivka je pro vás vhodná? Kontaktujte nás.

Virive-vany-vyroba

Kontaktní informace

Výroba, prodej vířivky, vířivé vany interiérové

Vířivá vana určená do interiéru domu vám nabídne možnost celoročního využití, kdy si můžete po celý rok kdykoliv užívat nikým nerušenou relaxaci ve vířivce. Pro další podrobné informace o tomto typu klikněte na článek o interiérových vířivých vanách.

Virive-vany, virivky

Výroba, prodej vířivky, vířivé vany venkovní

Vířivá vana, vířivka je do venkovních protorů speciálně upravena tak, aby bezpečně odolávala vnějším klimatickým podmínkám a povětrnostním vlivům. Speciálně konstrukčně upravenou vířivku je možné instalovat kdekoliv na balkonu, terase, nebo na zahradě u rodinného domu. Více o přednostech těchto vířivek najdete na stránce nabídka vířivých van venkovních.

Virive-vany-katalog

Prodej vířivky, vířivé vany s thermokrytem

Vířivka, vířivá vana s krytem ušetří náklady za ohřev vody, zabraňuje padání nečistot do upravené vody ve vířivce a tím usnadňuje pravidelnou údržbu a velice snižuje množství chemických prostředků, které jsou nutné pro úpravu vody. Na trhu je více různých typů krytů k vířivkám, které výrazně prodlouží dobu, po kterou je možné vířivku používat. Více informace se dočtete v článku o vířivých vanách s krytem.

Virive-vany-katalog-virivky

 

Virive-vany-vyroba-virivky