Bazény, zahradní bazény

Lake bazény, zahradní bazény nabízí osvěžení v letních dnech. Nabízíme vám širokou nabídku zahradních bazénů, protože zahradní bazény Lake jsou dnes již běžnou součástí vašich rodinných domů a zahrad. Vybírat můžete z velké nabídky bazénů, které jsou ozdobou každé zahrady a jsou rozděleny podle typu umístění bazénu, konstrukce bazénu, nebo podle materiálu ze kterého jsou vyrobeny. Každý typ má svoje přednosti - výhody a nevýhody. Proto je vhodné správný výběr konzultovat s odborníky.

Zahradní bazény nadzemní

Mezi cenově nejdostupnější zahradní bazén do vaší zahrady patří bazén nafukovací, nebo bazén montovaný, kterému se také říká bazén fóliový. Tento typ zahradních bazénů nevyžaduje náročnou stavební přípravu, protože jsou určeny pouze pro montáž na povrchu vaší zahrady a řadí se tedy mezi bazén nadzemní. Výhodou těchto bazénů je jejich nízká pořizovací cena. Nevýhodou bazénů je omezená možnost instalace různého bazénového příslušenství, doplňků, které není možné kvůli konstrukci do těchto bazénů instalovat. Běžné příslušenství do bazénu může obsahovat bazénová světla, bazénový protoproud, nebo slaná úprava vody.

Zahradní bazény zapuštěné

Zahradní bazén zapuštěný jsou všechny typy bazénů, které musí být celým svým objemem zapuštěny v zemi. K těmto zahradním bazénům je možné instalovat jakékoliv bazénové příslušenství a doplňky bez omezení, které zvyšují komfort při používání zahradního bazénu. Do kategorie zapuštěných zahradních bazénů zahradních se řadí žádané bazény plastové, které vám můžeme nabídnout ve tvaru bazén kruh, bazén ovál, nebo bazén obdélník. Výroba bazénu je možná včetně schodiště, které může být v bazénu umístěno jako vnitřní, nebo vnější. Dále je možné zahradní bazén nabídnout v základním provedení se skimmerem, nebo s přelivem. Další zapuštěné bazény zahradní jsou bazény laminátové, které nejsou svařované jako plastové, ale jsou vyrobeny jako jeden celek. Vrchol nabídky zapuštěných zahradních bazénů představují bazény keramické, které uspokojí nároky i nejnáročnějších zákazníků, kteří vyžadují tu nejvyšší kvalitu všech materiálů použitých při výrobě bazénu. V případě dotazů, nebo jen doporučení, která konstrukce zahradního bazénu je pro vás vhodná, nás neváhejte kontaktovat, rádi vám odborně s výběrem bazénu poradíme.

Kontaktní informace

Zahradní bazén

Zahradni-bazeny-Lake

Lake-bazen-zahradni