Katalog sauny

Katalog sauny vám nabízí různé typy a modely saun. Sauny jsou známé pro své pozitivní účinky na lidské tělo a proto se stává sauna běžným doplňkem našich domovů. Nabízíme vám bohatou nabídku saun, která uspokojí nároky i nejnáročnějších zákazníků. Sauna zvyšuje komfort každého moderního bydlení a pravidelný pobyt v sauně zregeneruje tělo a velmi prospívá vašemu zdraví.

Prodej, výroba sauny

Náš prodej, výroba sauny obsahuje širokou nabídku různých modelů a typů saun. Orientaci v této nabídce vám usnadní katalog sauny, který publikuje odborné informace, které jsou zaměřeny na představení jednotlivých typů saun. Základem pro každou saunu je kvalitní materiál, ze kterého je sauna vyrobena. Přírodní dřeviny se pro výrobu saun používají nejčastěji, především pro svůj nezaměnitelný vzhled a hlavně dlouhou životnost. Potřebujete více informací, které jsou zaměřeny nejen na prodej, výroba saun? Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se vám věnovat, případně vám doporučíme vhodnou saunu, která bude splňovat vaše nároky.

Prodej-sauny

Katalog saun: parní, finské, kombinované, interiérové, venkovní

Katalog saun nabízí různé typy, různou velikost saun, které se liší podle materiálu použitého k výrobě, svoji výbavou a umístěním sauny. Saunu můžeme instalovat na zahradě, nebo v interiéru domu. Vhodná velikost sauny je velmi důležitá s ohledem na to, kolik osob bude saunu trvale využívat. Nabídka sauny parní obsahuje základní technické informace o přednostech tohoto modelu. Ohřev parních saun zajišťují parní generátory, které musí být vhodné pro požadovanou velikost, rozměr saun. Každá naše parní sauna je parotěsná, aby nepoškodila okolí, nebo místnost, kde je instalována. Finské sauny si získávají stále více příznivců pro svoje léčebné účinky. Příznivé působení finských saun se projevuje při léčbě různých kožních onemocnění. Každá domácí finská sauna vám umožní saunování a relaxaci v soukromí vašeho domova. Předností sauny kombinované jsou stejné funkce a vlastnosti jako obsahuje sauna parní, nebo sauna finská. Ohřev kombinovaných saun je možný elektrickými kamny a nebo parními generátory. Prodej saun je určen pro všechny, kterým není lhostejné zdraví a péče o svoje tělo. Sauny interiérové jsou trvalou součástí našeho domu a umožňují maximální využití. Výroba saun na zakázku je možná přesně podle vašeho vkusu. Pobyt v sauně představuje možnost příjemné relaxace pro celou rodinu. Konstrukce sauny venkovní je určena výhradně pro venkovní montáž, venkovní instalaci. Každou saunu venkovní je možné používat celoročně. Vyrobit saunu do venkovního prostředí je možné podle požadavku.

Sauny

Kvalitní sauna

Každá kvalitní sauna je vyrobená z kvalitních tropických dřevin, které jsou pro její výrobu určeny, dodávají všem saunám dlouhou životnost. Důležité je vhodný výběr kvalitního příslušenství, které je instalováno v každé sauně a které zvyšuje komfort při jejím používání, saunováním. Sauna má blahodárné účinky jak na tělo, tak i psychiku člověka, které jsou dnes již všeobecně známé. Pokud máte zájem o tento způsob relaxace často a pravidelně, nemusíte nikam jezdit, nebo docházet a můžete si vlastní saunu pořídit domů, nebo třeba i na chalupu. I když dříve byla sauna součástí hlavně hotelů a lázní. Sauny znamenají zdravý životní styl a proto mnoho lidí, kteří se rozhodnou pro stavbu rodinného domu, počítají s tím, že součástí jejich bydlení bude i sauna. Vždyť pravidelné saunování posiluje obranyschopnost organismu, vede k otužování a zvyšuje tělesnou kondici. Je příjemným vynálezem pro zdraví a celkovou pohodu člověka. Každá sauna je originální výrobek a sauny na míru, jsou ty nejlepší. Výběr saun je široký. Klasické, kombinované, venkovní, smrkové, tyrolské atd. Pořízením kvalitní sauny uděláte radost nejen sobě, ale celé vaší rodině.

Vyroba-sauny

Kontaktní informace

Rozměr, velikost sauny

Vhodně zvolený rozměr je velmi důležitý s ohledem na to, kolik osob bude saunu využívat a kolik volného prostoru máme k dispozici. Při saunování je důležité mít v sauně pro maximální pohodlí dostatek volného místa. Podrobné informace, rady a doporučení najdete na stránce velikost saun.

Výroba, prodej sauny kombinované

Velikou předností tohoto modelu je, že klima v sauně může vyhovovat nárokům, jaké mají při saunování lidé v sauně parní, nebo finské. Oba tyto typy mají příznivé učinky na lidské tělo, ale vnitřní klima nemusí vyhovovat všem jejím uživatelům. Další základní informace najdete v článku o sauně kombinované.

Výroba, prodej sauny parní

V sauně parní je velmi vysoká vlhkost vzduchu, která má příznivé účinky na redukci váhy, pleť, akné a je vhodná při různých revmatických obtíží. Na rozdíl od jiných typů, je v této sauně vnitřní teplota maximálně 45 stupňů. Více technických informací o tomto modelu je popsáno v článku o saunách parních.

Výroba, prodej sauny finské

Každou saunu finskou nejlépe vystihuje teplo ze saunových kamen, které ořívají celou saunu. Důležité je zvolit dostatečný výkon kamen, aby jste nemuseli čekat například několik hodin, než se sauna nahřeje na vámi požadovanou teplotu. Další podrobnosti o tomto modelu najdete na stránce sauna finská.

Prodej, výroba sauny interiérové

Mít saunu doma, kdykoliv k dispozici, není žádný problém a nemusí to být pouze snem. V případě, že se jedná o výrobu na zakázku, je možné vzhled a velikost přizpůsobit podle vašich požadavků, ale hlavně podle vašeho interiéru, aby sauna byla dokonale sladěna s interiérem, ve kterém je instalována. Více si můžete přečíst na stránce sauna interiérová.

Prodej, výroba sauny venkovní

Saunu do venkovního prostoru je možné zakoupit přímo vyrobenou jako venkovní zahradní domeček, nebo je možné si nechat kompletně celou saunu nově vystavět. Prostor v sauně je místem pro odpočinek, relaxaci a proto je vhodné nezapomenout na dostatečné vybavení, které zvyšuje požitek ze saunování. Podrobnosti o těchto saunách jsou publikovány na stránce sauna venkovní.